Комод на 4 висувні ящики та 2 двері з полицями в білому кольорі MS306
5 743 ₴
5 089 ₴
- В наявності
- Код: MS306
+380 (95) 132-57-80
- +380 (98) 548-20-87
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод MS306 стане чудовим доповненням вітальні, спальні, передпокою або дитячої. Виконаний в білому кольорі та має стильний дизайн, що підходить практично під будь-який інтер'єр. Місткий та зручний у використанні.
- Має стильний та практичний дизайн;
- Високий - може використовуватись як додаткова полиця;
- 4 висувних ящика на телескопічних напрямних;
- 2 відділення з полицями;
- Без ручок (ящики відчиняються за фасад);
- Може використовуватись як тумба під телевізор;
Матеріал: ДСП 16 мм.
Крайка: біла пластикова 0,6 мм.
Фурнітура: телескопічні направляючі повного висуву.
Габарити: ширина – 1200 мм, висота – 980 мм, глибина – 400 мм.
Доставляється: розібраний, з інструкцією та всією фурнітурою.
Гарантія: 2 роки
Більше меблів для дому можете переглянути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 98 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 089 ₴



