Білий гримерний стіл з підсвіткою та з великим висувним ящиком М612
8 600 ₴
- В наявності
- Код: м612-7
- +380 (98) 548-20-87
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
Гримерний стіл з підсвіткою М612
УВАГА! Даний стіл їде у розібраному вигляді, що дозволяє суттєво економити на доставці!!!
Ходова модель робочого місця візажиста шириною 100 см. Столик виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16-18 мм. Під стільницею розташований великий ящик для косметики на телескопічних направляючих. Ящик без ручки відкриття за низ фасаду. Дзеркало з рамою на 11 патронів з підсвіткою буквою П. Вимикач і шнур живлення розташований на бічній рамі дзеркала. За стандартом столик в білому кольорі, під замовлення можна виготовити і в іншому колір або розмір.
Компанія "MARKSON" є виробником даних дзеркал, тому даємо гарантію 2 роки на всі наші вироби.
Габарити виробу:
- ширина - 1000 мм;
- висота - 1800 мм;
- глибина - 400 мм;
- ящики - 1 шт.;
- патрони - 11 шт.
Особливість: лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити столу:
- ширина - 1000 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 400 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина - 1000 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 80 мм
Особливість: вимикач (з правого боку).
Додаткова комплектація:
- світлодіодні лампочки на 5 Вт - (65 грн/шт.);
- скло на поверхню столу - (від 200 грн);
- замок на скриньку - (130 грн/шт.);
- розетка (від одинарної до потрійної);
- направляючі з дотягувачами;
- система відкриття скриньок від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18 мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі, колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Манікюрні столи | Гримерні стільці майстра | Візки |
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їх тарифами (+ дерев'яна обрешітка) за кошти покупця. Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 8 600 ₴











