Тумба для взуття із сидінням у білому кольорі MS404
2 318 ₴
1 915 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS404
+380 (95) 132-57-80
менеджер Тетяна - +380 (98) 548-20-87Оксана
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія Марксон розробила стильний і практичний предмет меблів, який ідеально підходить для зберігання взуття та інших дрібних предметів у передпокої.
Тумба виконана з якісних матеріалів та має відкриту конструкцію з кількома полицями для розміщення взуття, розташованими під кутом. Тумба має зручне сидіння на верхній частині, що дозволяє використовувати її як лавку для приміряння взуття або просто для відпочинку. Під сидінням розташована полиця для зберігання ключів, парасольок чи аксесуарів.
Особливості:
- дві відкриті секції для зберігання;
- м'яке сидіння для приміряння взуття;
- додаткове місце зберігання під сидінням.
Габарити:
- ширина: 600 мм;
- висота: 420 мм;
- глибина: 300 мм.
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їх тарифами за рахунок покупця. Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
Гарантія: 24 місяці
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, напишіть нашому МЕНЕДЖЕРУ на Viber/Telegram +380682126614.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 420 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 915 ₴











