



Тумба для взуття з відкидною кришкою у білому кольорі
3 150 ₴
2 709 ₴
- Під замовлення
- Код: MS409
Відправка з 06 травня 2026+380 (95) 132-57-80
менеджер Тетяна - +380 (98) 548-20-87Оксана
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для взуття у світлому та сучасному стилі – ідеальний варіант для будь-якого передпокою. У тумби є ніша, кришка якої оббита екошкірою, для зберігання шарфів і шапок, або щіток і кремів для взуття. Дві довгі полиці та бічне відділення, висоту якого можна самостійно регулювати.
- Простота дизайну, відмінно підійде під будь-який інтер'єр.
- Наявність ніші для зберігання речей.
- Гладка поверхня, витерти тумбу від пилу або вуличного бруду не буде проблемою.
Матеріал: ЛДСП білого кольору товщиною 16мм
Кромка (Крайка): пластикова
Габарити: ширина 80см, висота 49см, глибина 30см
Доставляється: розібраний, Новою Поштою, з усією необхідною фурнітурою та інструкцією.
Гарантія: 2 роки
Більше тумб можна переглянути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 490 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 709 ₴



