
Туалетний столик з поличками, тумбою та підсвіткою у білому кольорі MS640, ш900*в1600*г400мм
8 271 ₴
7 669 ₴
- В наявності
- Код: MS640
- +380 (98) 548-20-87
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
MS640 - універсальна модель гримерного столу з поличками біля дзеркала та підсвічуванням, яка поєднує в собі практичність і стиль. Цей стіл ідеально підходить для організації вашого робочого простору завдяки невеликому дзеркалу з рамою на 10 патронів, що дозволяє робити макіяж з різних кутів.
П'ять висувних ящиків з телескопічними направляючими та зручними ручками дозволяють легко організувати всі ваші косметичні засоби, забезпечуючи порядок і зручний доступ. Ця модель також дозволяє доповнити гримерний стіл візажним пуфом та підставкою для сумок, забезпечуючи більше функціональності й зручності. Виробник, компанія "MARKSON", гарантує високу якість продукції і надає гарантію 2 роки на всі свої вироби. Зручно розташована тумба справа сприяє комфортному використанню.
Основні характеристики:
Загальні габарити: Ширина - 900 мм, Висота - 1600 мм, Глибина - 400 мм.
- Кількість ящиків: 5 шт.,
- Кількість патронів: 10 шт.
- Габарити столу: Ширина - 900 мм, Висота - 800 мм, Глибина - 400 мм, Ширина тумби - 300 мм.
- Габарити дзеркала: Ширина - 700 мм, Висота - 800 мм, Глибина - 80 мм.
- Габарити поличок: Ширина - 200 мм, Глибина - 200 мм.
Особливість: Вимикач розташований зліва для зручного доступу до підсвічування.
Вибирайте MS640 для створення ефективного та стильного робочого місця в гримерні або спальні.
Лампочки та стіліць у вартість не входять (додаткова комплектація)
Відправка в розібраному вигляді з інструкцією згідно тарифів нової пошти
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 90 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 80 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфик | Ні |
| Наявність декоративної підсвітки | Так |
| Повне висування ящика | Так |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |
- Ціна: 7 669 ₴



