Дитячий стелаж для іграшок та книг з сидінням, білий SmartKids MS825
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: MS825
- +380 (98) 548-20-87Оксана
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
Дитячий стелаж з сидінням SmartKids MS825 - це функціональний 2-в-1 стелаж, який поєднує зручне місце для сидіння та містке зберігання іграшок і книг.
Ідеальне рішення для дитячої кімнати: дитина може не лише складати свої речі, а й комфортно сидіти, читати або гратися. Такий формат допомагає організувати простір і привчає діток до порядку в легкій і природній формі.
Стелаж підходить не лише для дому, а й для:
- дитячих садків
- навчальних центрів
- ігрових зон
- навіть сучасних офісів
Переваги:
- 2 в 1: стелаж + зручне місце для сидіння
- відкриті полиці - легке користування та швидкий доступ
- сидіння (подушка не входить у комплект)
- безпечні матеріали- ЛДСП відповідає стандартам якості та сертифіковане для використання у дитячих меблях
- сучасний мінімалістичний дизайн
- легко вписується в будь-який інтер’єр
- міцна та стійка конструкція
- швидка збірка
Габарити:
- ширина:720 мм
- висота: 790 мм
- глибина: 307 мм
📍 БЕЗ ТКАНИННИХ ОРГАНАЙЗЕРІВ
Контроль якості:
Ми є виробником, який виготовляє ці стелажі на власному виробництві. Всі процеси, проходять контроль на нашій фабриці.
Це гарантує високу якість, якої не завжди можна очікувати при купівлі імпортних або перепродажних моделей.
Доставка та оплата:
Товар передається перевізнику в стрейч-плівці для безпечного транспортування; при потребі застосовується додаткове пакування (плівка, картон, флет-бокс) відповідно до вимог та тарифів перевізника (оплата покупцем).
Оплата: на рахунок ФОП або накладеним платежем за умови мінімальної передоплати.
🧸 SmartKids - меблі, які ростуть разом з дитиною та допомагають створити порядок і комфортний простір для її розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма шафи | модульний |
| Форма стелажа | модульний |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 72 мм |
| Глибина стелажу | 31 мм |
| Висота стелажа | 79 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
- Ціна: Ціну уточнюйте









