Дитяча книжкова шафа, стелаж SmartKids біла, 72 × 42,4 см
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: MS826
- +380 (98) 548-20-87Оксана
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
Дитяча книжкова шафа SmartKids MS826- чудове рішення для будь-якого дому! Зручний у використанні дизайн і стильний вигляд.
Ідеальне рішення для дитячої кімнати: Стелаж має 2 відділення для коробок і оснащений колесами, тому його можна використовувати як удома, так і в офісі. Такий формат допомагає організувати простір і привчає діток до порядку в легкій і природній формі.
Стелаж підходить не лише для дому, а й для:
- дитячих садків
- навчальних центрів
- ігрових зон
- навіть сучасних офісів
Переваги:
- відкриті полиці - легке користування та швидкий доступ
- наявність колещат
- безпечні матеріали- ЛДСП відповідає стандартам якості та сертифіковане для використання у дитячих меблях
- сучасний мінімалістичний дизайн
- легко вписується в будь-який інтер’єр
- міцна та стійка конструкція
- швидка збірка
Габарити:
- ширина: 720 мм
- висота: 424 мм
- глибина: 308 мм
📍 БЕЗ ТКАНИННИХ ОРГАНАЙЗЕРІВ
Контроль якості:
Ми є виробником, який виготовляє ці стелажі на власному виробництві. Всі процеси, проходять контроль на нашій фабриці.
Це гарантує високу якість, якої не завжди можна очікувати при купівлі імпортних або перепродажних моделей.
Доставка та оплата:
Товар передається перевізнику в стрейч-плівці для безпечного транспортування; при потребі застосовується додаткове пакування (плівка, картон, флет-бокс) відповідно до вимог та тарифів перевізника (оплата покупцем).
Оплата: на рахунок ФОП або накладеним платежем за умови мінімальної передоплати.
🧸 SmartKids - меблі, які ростуть разом з дитиною та допомагають створити порядок і комфортний простір для її розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма шафи | прямий |
| Форма стелажа | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Глибина стелажу | 308 мм |
| Висота стелажа | 424 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте









