Дитячий книжковий стелаж з відкритимиполицями SmartKids MS828 ”, білий, 72 × 143 см
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: MS828
- +380 (98) 548-20-87Оксана
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
Дитячий стелаж з відкритими полицями SmartKids MS828
ідеальний вибір для вашого дому! Продуманий дизайн робить цей стелаж практичним, зручним і гармонійним у будь-якому інтер’єрі.
Стелаж для іграшок має шістьвідкритих відділеннь та достатньо місця для зберігання іграшок у коробках, м'яких іграшок або ж м'ячів. Допомагає організувати простір у дитячій кімнаті та привчає дитину до порядку в легкій і природній формі.
Підходить для дому, дитячих садків, навчальних центрів та ігрових зон.
Переваги:
-
наявність відкритих полиць та місця піл м'які іграшки/м'ячі
-
безпечні матеріали- ЛДСП відповідає стандартам якості та сертифіковане для використання у дитячих меблях
-
сучасний мінімалістичний дизайн
-
легко вписується в будь-який інтер’єр
-
міцна та стійка конструкція
-
швидка збірка
📐 Габарити:
-
ширина: 720 мм
-
висота: 1430 мм
-
глибина: 291 мм
📍 БЕЗ ТКАНИННИХ ОРГАНАЙЗЕРІВ
Контроль якості:
Ми є виробником, який виготовляє ці стелажі на власному виробництві. Всі процеси, проходять контроль на нашій фабриці.
Це гарантує високу якість, якої не завжди можна очікувати при купівлі імпортних або перепродажних моделей.
Доставка та оплата:
Товар передається перевізнику в стрейч-плівці для безпечного транспортування; при потребі застосовується додаткове пакування (плівка, картон, флет-бокс) відповідно до вимог та тарифів перевізника (оплата покупцем).
Оплата: на рахунок ФОП або накладеним платежем за умови мінімальної передоплати.
SmartKids — меблі, які створюють порядок і комфортний простір для розвитку дитини 💛
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 720 мм |
| Висота шафи | 1430 мм |
| Глибина шафи | 291 мм |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Глибина стелажу | 291 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте









