


Макіяжний стіл з дзеркалом та тумбою, білий MS6151 Markson
6 789 ₴
- В наявності
- Код: MS6151
- +380 (98) 548-20-87Оксана
- +380 (98) 548-20-87Співпраця
Туалетний столик MS6151 - елегантне доповнення спальної кімнати, яке дозволить кожній жінці почуватися королевою. Сучасний дизайн впишеться у будь-який інтер'єр. Велике дзеркало з підсвічуванням допоможе врахувати усі деталі у створенні образу.
- Має стильний та практичний дизайн;
- Компактний розмір стільниці;
- Тумба ПРАВОРУЧ з висувними ящиками для зберігання;
- Ящики з телескопічними направляючими;
- 10 патронів під лампочки для ідеального освітлення;
- Може використовуватися як удома, так і в салонах.
Матеріал: ДСП 16 мм.
Крайка: біла пластикова 0,6 мм.
Фурнітура: телескопічні направляючі прямого висуву;
Габарити: столик: ширина - 800 мм, висота - 800 мм, глибина - 400 мм;
дзеркало: ширина - 7000 мм, висота - 800 мм, глибина - 96 мм
Додаткова комплектація: лед лампочки, стілець, пуф та органайзер для дрібниць.
Доставка та оплата:
Товар передається перевізнику в стрейч-плівці для безпечного транспортування; при потребі застосовується додаткове пакування (плівка, картон, флет-бокс) відповідно до вимог та тарифів перевізника (оплата покупцем).
Оплата: на рахунок ФОП або накладеним платежем за умови мінімальної передоплати.
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 70 см |
| Висота дзеркала | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 80 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність декоративної підсвітки | Так |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 6 789 ₴



